HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19817
5453
5063
1426
1599
7194
5480
11507
1687

Online 13899 užívateľov

Užívateľ > Jakub007 > Hodnotenia

| Užívateľ | Hry | Hodnotenia | Priatelia |

Dal som 50% preto, lebo hru som začal hrať o pár rokov neskôr. V ten rok by bola pre mňa asi dobrá, ale teraz už nie.
Hra je zo začiatku veľmi zaujímavá a prilepí ku obrazovkám ľudí, ktorý radi hrajú akčné hry. Hra pôjde aj na slabších PC, takže to v túto dobu rozbehne každý.
Battlefield 3 určite predbehol dobre známu sériu Call of Duty. Perfektný dej, ktorý sa rozvíja, zbrane, tanky, stíhačky. V stíhačke to bolo veľmi dobré. Každého hráča to veľmi zaujme. Hra ponúka veľmi veľa vylepšení. Ako grafiku, dlhý a zaujímavý dej. Multiplayer bez pochyby je perfektný.
Hra Battlefield 4 neponúkla veľa vylepšení ako sa očakávalo. Síce dej nesklamal. Taktiež zbrane, tanky a atď. Hra sa mi zdala príliš krátka oproti Battlefield 3.
Na ten rok je to veľmi dobrá hra. Kto nehral, odporúčam si zahrať. Call of Duty zobrazuje realistické a pútavé dôležité momenty druhej svetovej vojny doposiaľ nevydaným spôsobom - očami dobrovoľníkov a neznámych hrdinov.


Druhý diel dobre známej hry Call of Duty 2. Activision a Infinity Ward zase nesklamali a polepšili si. Lepšia grafika, lepšie a novšie zbrane.
Už štvrtý diel Call of Duty. Dal som 95%, lebo jedna časť hry sa mi nepáčila. Keď som musel strielať z lietadla. Inak všetko veľmi dobré spracované: zbrane, grafika, dej a postavy.
Ďalší diel Call of Duty ma veľmi neoslovil. Zase od moderných zbraní ku starším. Ale inač je to veľmi dobre. Je tam plameňomet, tanky a mnohé iné.
Call of Duty Black Ops ma trochu sklamalo. Nadväzuje to na svoj nový dej, sú tam zase staršie zbrane a opäť tanky.
Black Ops 2 ma dosť sklamalo. Hrať v budúcnosti bolo veľmi nezaujímavé a zase v minulostí tak isto. Ale inač dej ako vždy nesklamal.
Spoznajte skutočných bojovníkov, ktorí stoja v pozadí vojny samotnej. Spoznajte nezastaviteľnú silu, spoznajte Ghosts! Tento v poradí už 10. diel Call Of Duty beží na novom engine a oproti predošlým dielom prináša množstvo zmien a predovšetkým nový príbeh.
Hra ma veľmi oslovila a ktorú som veľakrát prešiel. Sú tam moderné zbrane, vrtulníky. Veľmi dobrý dej.
Veľmi dobré zakončenie deja v sérií MW. Dobrá grafika, aj keď hru sa dá spustiť aj na slabších PC. Inak hra ponúka veľmi veľa možností.
30%MDK
100%Vector
Hra je to výborná. Začal som ju na mobile, ale na PC je to iné. Pôjde to aj na slabých PC.
Peniaze sa dajú zarábať tým, že budete prechádzať tie isté kolá.
© 99-2021 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |