HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19817
5453
5063
1426
1599
7194
5480
11507
1687

Online 17174 užívateľov

Užívateľ > Daveolf > Hodnotenia

| Užívateľ | Hry | Hodnotenia | Priatelia |

Moja prvá MMORPG. Očarila ma krásnou grafikou.

Na skill systém sa dá ľahko navyknúť nie je to nič zložité.

-5% dávam za Gameforge, ktorý robí z tejto hry PayToWin.
Zdarma na AionOnline

95% si určite zaslúži!
Na hru Assassins Creed som sa tešil. Aj keď som si ju zaobstaral neskôr...

Prvé dni je to skvelá zábava, no po čase sa dostávate do stereotypu, pretože robíte stále to isté dookola... Zabiť toho, okradnúť hentoho, vypočuť si tento rozhovor... Už ani nemusíte cestovať po krajine lebo vás to teleportuje kam chcete.

Hra samotná je úžasná, skvelá grafika, lozenie, boj... Všetko je fajn ale ten stereotyp...

Potešili by ma rôzne itemy, inventár, voľba brnenia, mečov atď.
Warzone, warzone... Je až neuveriteľné ako sa žáner battle royal dokáže dostať pod kožu a spraviť z vás závisláka. Ale presne preto dnes máme na výber viac možností... Ja som zostal pri Warzone a keď sa dorieši anticheat tak to bude hra hier. Jedno veľké plus je skutočný F2P model. P2W hráči tu len vyzerajú lepšie, výhodu v hre nemajú už prakticky žiadnu (jediná výhoda mohli byť začiatky, keď ľudia v loadoutoch mali len základné zbrane). Po pár hodinách hrania máte skiny, upgrady čokoľvek. Palec hore
Existuje asi 1000 vecí, ktoré mi kazia zážitok z GTA Online. Dúfam, že je to všetko spôsobené pripojením na internet, ktoré momentálne nefunguje na 100%.

Keď si však predstavím, že tých 1000 problémov neexistuje, tak GTA Online je pre mňa druhou najlepšou MMO hrou (prvá u mňa je a vždy bude Aion)
Kúpu hry GTA V určite nebudem ľutovať. Začnem teda od začiatku.

Po rozbalení ma čakalo prekvapenie v podobe 7 DVD. Balenie je fajn, bol v ňom letáčik na 1,2milióna $ hernej meny, čo ma potešilo. Samozrejme podrobná mapka. Po pár hodinách inštalácie nastáva prvý problém. Social club nejde spustiť... Pozriem internet, stačí vypnúť grafiku Nvidia... OK. Problém vyriešený. Následne keď zapnem hru musím zapínať aj grafiku, čo uberá hre pár percent. Za cenu 55€ už očakávam plnú kompatibilitu.

Gameplay.
Veľmi sa mi páči kombinácia klasického GTA z FPS hrami. Prestrelky sú viac akčné, proste nový pohľad First Person je fajn. Riadenie auta je trochu nereálne ale predsa sme v GTA, tu si kľudne môžme chodiť kade chceme s čím chceme. Dávam + za prepracovanú grafiku avšak - za obrovské nároky na grafickú kartu.

Kampaň:
Jedným slovom - Nádhera
Výborný príbeh, konečne poriadne vlámačky.

Čo ma mrzí najviac je, že moja 2GB GT 640 je už na túto hru poslabšia, čo ma núti hrať na najnižších detailoch, kde vyklesenie sveta je podobné GTA IV. Hra má nespočet možností a už sa teším ako ich začnem všetky odhaľovať. Očarila ma veľkosť mapy...

Nebudem hodnotiť kompatibilitu, ale hru samotnú. Je to čistých 100%. Hra nemá v svojom žánri konkurenciu. V celkovom hodnotení však musím tie 3% ubrať kvôli pár problémom, ktoré rockstar dúfam čím skôr vyrieši.
Pre mňa legenda.

GTA San Andreas je číslo jedna medzi GTA. Zatiaľ ju neprekonala ani GTA V (uvidíme časom). Na svoju dobu je to neskutočná hra. Obrovský voľný svet. Nespočet áut, možností a všeliakých srandičiek. Jedinou nevýhodou je kopec chýb, na ktorých sa však človek pobaví :) (za ne dostali aj -3%)

San Andreas je a vždy bude Legendou!
Na svoju dobu neskutočná hra.

Postupom času sa obajvili nedostatky, avšak s možnosťami v roku 2003 to je parádna hra. Dnes už skôr nostalgia. Stále sa však dá veľmi dobre zabaviť.

92%
Opíšem hru tromi slovami:

Krása, bomba, pecka

Tisíce možností, úžasné prostredie, zaujímavá a revolučná pixel art grafika... Mládež ohúrená hrou. To je Minecraft.
Po 2004 som prešiel na 06. Prechod bol zaujímavý, keďže medzi hrami je dosť veľký rozdiel. 06 je dokonalejšia vo všetkých smeroch. Čo sa mi páčilo, boli triky, ktoré sa dali robiť s hráčmi, silnejší brankári a reálnejší vzhľad.

NHL 06 bola super hra, no teraz skôr siahnite po 09 keďže je to v podstate to isté
NHL 09 je opäť moja klasika. Percentá som strhol najmä kvôli podobnosti posledných 5 častí. Avšak ak už si máte zaobstarať NHL, berte práve túto.

09 je v mnohých stránkach omho lepšia ako predchádzajúce časti. Mod Be a Pro je trošku nedomyslený, ale určite zabaví. Krásne hity, sila brankárov, sila samotných protivníkov... Ak ju budete hrať toľko čo ja tak sa snáď dopracujete výsledkom 20:0 na obtiažnosti Hard :)


Hra ktorá ma neskutočne bavila.

Je vtipná, primerane náročná a má zaujímavú celkom peknú grafiku. Postavy sú skvelé a každá skrýva pár prekvapení o ktorých snáď ani neviete :) preto skúšajte všeličo možné a určite sa zabavíte.
Opäť jedna z mojich obľúbených. Táto hra mi zobrala pár dní z môjho života ale rozhodne si zaslúži hodnotenie 97%.

Obliehanie hradu, Obrana hradu, Kampaň, Tvorba mapky... Úžasné a stále originálne aj na rok 2015
Veru Strongholdom 2 som nebol až tak prekvapený. Nová grafika mi nejak nesadla. Nie je to zlá hra, avšak stará klasika je pre mňa stále TOP.

Páčia sa mi však nové jednotky, bojaschopnosť všetkých (aj poddaných) a celkom aj kampaň bola fajn (aj keď miestami dosť ťažká)
Neviem Neviem... Hru síce mám, ale nejak ma neoslovuje... Už som pár misií prešiel ale stále je to oničom... Uvidíme, raz si snáď sadnem a Crusaderu 2 prídem na chuť. Zatiaľ však len 70%
Stronghold Legends nevnímam ako až taký veľký prešľap. TOP hrou série sa určite nestane ale má svoje čaro. Je to v podstate Stronghold 2 avšak s Mýtickými postavami (Draci, Vlkolaci, Démoni atd.) + novými hrdinami (Artuš, Merlin atd.) ktorý majú vlastné skilly.

Hra mala vraj pár bugov ale vo verzií 1.2 už asi nie sú (alebo som si to nevšimol)

Každopádne ma hra baví.
Podobne ako pri jednotke aj Crusader mi ''ukradol'' pár dní... (možno aj týždňov) čistého času... Jediné čo mi chýbalo, je klasické obliehanie (teda misia čisto len na obliehanie).

Tí, čo tvrdia že tam nie je príbeh tak nemajú pravdu. Je tam Historické Ťaženie, ktoré je v podstate kampaňou s ''príbehom''© 99-2021 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |