Mafia 2: DLC Pack | ABCgames.sk

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21284
5455
5063
1438
1600
7345
6096
13036
1687

Online 41175 užívateľov

Mafia 2: DLC Pack

 Hra 
Videá

Žáner:Akčná
Dátum vydania:16. December 2010
Stránky hry:www.mafia2game.com
Výrobca:Illusion Softworks, 2K Games
Kúpiť hru Mafia 2: DLC Pack
Kúpiť hru

Rozšírenie pôvodnej hry Mafia 2 o 3 nové stiahnuteľné balíčky - Betrayal of Jimmy, Jimmy’s Vendetta a Joe’s Adventures a štyri tematické balíky - Vegas, Renegade, Greaser a War Hero.
Alternatívne názvy
Mafia II: DLC Pack; Mafia II: Balík expanzií

Ďalšie videá »Hodnotenie hry
67%

Recenzie
Sector.sk70%
Ak máme zhodnotiť expanzie samostatne, je to slušná sedmička, má to obsah, má to svoju kvalitu ale aj malé nedostatky, kde hlavne môže vadiť arkádové ladenie. Parameter na vypnutie skóre čísiel a aspoň zmenšenie zelených šipiek nad hlavami vašich cieľov mohol byť zapracovaný a suché textové briefingy pred misiami sa určite dali riešiť napríklad rýchlym rozhovorom. Tu už zrejme financie nepustili a možno práve financie sú práve to čo zdegradovalo celý potenciál Mafie 2 a rozkúskovalo ju tak ako to vidíme. Nech je ako chce, ak sa vám pôvodná hra páčila, alebo vám v nej niečo chýbalo, určite expanzie odporúčame.
Tiscali Games---
Jako samostatná rozšíření jsou DLC velkým zklamáním. Jimmyho mise urážejí hráče i původní hru svou stupiditou a Joeova dobrodružství postrádají skutečné drama. Sympatické balíčky v podobě nových vozidel a oblečení pak udělají radost především tehdy, když je získáte v kompletu Extended Edition.


Moje hodnotenie
Ohodnotiť


Užívatelia
ANTISPORT80%
Pekná zbierka trocha nových hier, voľnej hry a zaujímavých rozšírení k MAFIA2, tak som si tieto dodatky práve nepredstavoval, no postačí.
lisiakjozef100%
Ak mať mafiu 2 tak Komplet ,,, Každé samo osamote by sa ani nemalo dať hodnotiť ... Toto je prostze mafia ako má byť ... keď máte už prepočúvané vitove hlášky vypočujte si trebárs jimmiho alebo joeove ... a nie nové autá a veci to je len drobnosť ... rovných 100%
Tomi42%
Mňa na DLC packu zaujal jedine datadisk Joe´s Adventures a tie 4 menšie DLC, z ktorých mi oblečenie a autá do hry aj tak nesedeli. Jimmy prakticky uráža celú sériu Mafia 2 a je to vlastne stereotyp sám o sebe. Čiže to hodnotím ako peknú príležitosť nabalenia sa autorov... Miesto Jimmyho DLC to mohli radšej pridať ako Free Ride pre Vita.
Magand100%
Jsem spokojen ale neco se musi jeste vychytat ale nic bych nezmenil fakt super ale je to nenaročná hra ale dosti navzkova.
strasiak65%
Nové oblečenie, autá, možnosti... Pekné rozšírenie pre skvelú hru, nič viac sa k tomu nedá napísať, jediné čo by som vytkol je cena.
reorenthis60%
Dodatky a tie maličkosti k tomu tvoria DLC a DLC tvorí super vec na super hru. Takže ako už strašiak spomenul = "Ťahanie peňazí".
Metladanco47%
Tak ak mám hodnotit spolu tieto tri expanzie tak dávam 47%. Expanzie s Jimmym nestáli za veľa, jediné čo ma potešilo, že sa to dá hrať ďalej po skončení misií. Expanzia s Joem bola o 5% lepšia vďaka asi trom misiám s ukážkami ktoré boli takpovediac jedinými plnohodnotnými misiami v hre. Čo ma v hre štvalo bolo to že pekný plášt ktorý ste si kúpili v obchode vždy hyzdila tá nemožná čapica čo mal Joe na hlave. Budilo to dojem šoféra a nie mafiána. A tie 4 tematické balíčky sú v podstate absolútne na nič lebo šaty ktoré to pridá sú len v základnej hre a to mi je dosť na nič keďže tú mám davno 2 krát prejdenú no a tie autá sú v garážach aj v expanziách ale absolútne som ich nevyužil a ani mi do toho prostredia nesedeli. Čo ma fakt vytáčalo boli tie nemožné texty pred jednotlivými misiami bez žiadnej ukážky, tým pádom bola misia celá nezaujímavá. Takže by som to zhodnotil asi tak, že tieto expanzie boli narýchlo vyprodukované aby sa firma ešte stihla obohatiť na verných fanúšikoch mafie. Je to škoda, táto hra má oveľa väčší potenciál.


všetky (22) »

Súvisiace hry Mafia IV
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Trilogy
Mafia III: Definitive Edition
Mafia II: Definitive Edition
Mafia 3: Sign of the Times
Mafia 3: Stones Unturned
Mafia 3: Faster, Baby!
Mafia 3
Mafia 2: Betrayal of Jimmy
Mafia 2: Special Extended Edition
Mafia 2: Joe's Adventures
Mafia 2: Jimmy's Vendetta
Mafia 2
Mafia: Mission Pack
Mafia: The City of Lost Heaven

Diskusia o hre Mafia 2: DLC Pack Pridať príspevok
15.03.2012 20:12 - hello my names Joe Barbaro:) umiem ceskya ... *** hoši guten tag !!8-)
22.01.2012 10:44 - ja mam setko z cz torent.net tam mate mafiu 2 a setke dlc a ***y co vysli a an...
02.01.2012 16:01 - ako ma stiahnut ten blbi DLC pack vzdi viem najs len vegas pack a greaser pack...
28.12.2011 19:36 - ako mám stiahnuť ten DLC ?? a ak by som to aj mal tak musím ma&...
27.12.2011 17:09 - ahojte mam problem...spustila som najprv mafiu 2 až potom dlc a ked som s...
...
Zobraziť všetky príspevky (10) »

| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |