HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20443
5454
5063
1436
1599
7286
5721
12154
1687

Online 18564 užívateľov

Hry > X-COM: Apocalypse > hodnotenie


X-COM: Apocalypse

Hra zatiaľ nie je dostatočne hodnotená.

Moje hodnotenie - X-COM: Apocalypse

Užívateľské hodnotenia - X-COM: Apocalypse

Je rok 2011 a zatial lepšiu taktickejšiu hru som nehral. Na svoju dobu kultová vec. V hre bránite mesto ktoré je plné rôznych firiem a s týmito firmami musíte udržiavať dobré vzťahy aby vám dodávali zbrane a iné služby musíš ich brániť pred cizáckou infikáciou. Musíte veľmi premyslene postupovať vo výskume ako v biochemickom tak aj vo výskume UFO a lietajúcich strojov v hre môžte naraziť aj nato že kúsok mozajky vám chýba a musíte hru hrať od začiatku to sa mne stalo prvýkrat, isté typy mimozemšťanov a UFO už prestali chodiť a nemal som ich ako preskúmať. V najťažšej obtiažnosti je veľmi ťažké udržať dobré vzťahy s inými firmami a môžte očakávať útoky na vaše Bázy z vlastných radov, je veľmi ťažké zabezpečiť bezpečnosť vedcov pri napadnutí bázy. Rozmanitosť hry nemá konca veľa lietadiel veľa zbraní. Novšie pokračovania UFO sú ťažkopadne stereotypné a ducha Apocalypse úplne stratili. Keby sa chcel niekto chytiť tohto žánru a urobiť niečo podobné o kúsok vylepšené.

0 Dobré Zlé
Završení fenomenální trilogie UFO. Jenom škoda, že už se mi hra nepodařila rozchodit pro druhé hraní na novějším PC. S UFO EU a X-COM TFTD jsem takový problém neměl a přes DOSbox hrál několikrát.

0 Dobré Zlé
-: opakujúce sa lokácie, miestami umelá inteligencia, slabšia atmosféra, kratšie misie, budovanie a správa základne
+: grafika, audio, hudba, herná doba, RPG prvky, výskum, boj, intro, obtiažnosť, interakcia prostredia, kampaň a jej finále, nepriatelia, príbeh, záujmové skupiny
Verdikt: Hra X-COM: Apocalypse nadväzuje na svojich predchodcov, no na druhú stranu sa jedná o určitý odklon. Hráč už nemá k dispozícii globálnu mapu, ale len mesto, v tomto prípade Mega Primus. Mestá tohto typu sú po celej planéte a predstavujú pozostatok po predchádzajúcich dvoch vojnách, ktoré mali značne negatívny vplyv na planétu Zem. Jeho obyvatelia zastávajú rôzne názorové póly a to aj vzhľadom na prítomnosť novej mimozemskej rasy. Tieto aspekty komplikujú získavanie finančných prostriedkov na financovanie programu X-COM. V rámci súbojov hráč môže využiť možnosť ich priebehu v reálnom čase, no môže ich aj pozastaviť. Jednotky v rámci ťahového režimu majú viac akčných bodov, čo zjednodušuje hru a taktiež skracuje trvanie misií. Novinky zapracované do hry, tak nie každému môžu vyhovovať. Jedná sa tak X-COM s prvkami real-time stratégie a manažmentu zo SimCity.

0 Dobré Zlé


100%misor2


| Späť |


| Hry |
© 99-2022 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |