HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19160
5451
5063
1425
1599
7014
5194
10810
1687

Online 4320 užívateľov

Hry > Mutant Year Zero: Road to Eden > hodnotenie


Mutant Year Zero: Road to Eden
70%

Moje hodnotenie - Mutant Year Zero: Road to Eden

Recenzie - Mutant Year Zero: Road to Eden

Mutant Year Zero: Road to Eden je sklamanie na plnej čiare a ani druhá, výrazne zábavnejšia polovica hry veľmi nevylepší celkový zlý dojem a negatívne pocity, ktoré nás sprevádzali prakticky neustále. Aj v tých skromnejšie zastúpených momentoch, keď sme sa viac bavili ako trpeli. Ak sa napriek všetkému chcete do toho pustiť, počkajte na poriadnu rekonštrukciu hry a zľavu. Momentálne ale Mutant nevyhovuje ani po stránke kvality, ani obsahu.

Druhá strana mince: Ak sa prehryziete cez veľmi neprívetivý úvod, zvyknete si na nevyladené boje a nebude vám prekážať chudobný vývoj postáv a nedostatok výbavy, napokon môže prevládnuť zábava nad frustráciou. A tá atmosféra je naozaj výborná, lokality zaujímavé a nepriatelia nápadití. Ak toto vo vašich očiach dokáže prekryť zmienené nedostatky hry, potom si výsledné hodnotenie posuňte aj o dva body vyššie.
Drobnější klenot na poli týmových tahových strategií. Lidští i zvířecí protagonisté mají charisma a Mutant Year Zero se celkově může pochlubit skvělou, postapokalyptickou atmosférou. Bojový systém funguje na jedničku s hvězdičkou díky míchání tahů s plížením a průzkumem v reálném čase. Obtížnost je sice přísná, ale spravedlivá a odměňující.


Užívateľské hodnotenia - Mutant Year Zero: Road to Eden


90%Asot


| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |