HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYPREKLADYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÉ
KALENDÁR
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KÚP SI HRU
UŽÍVATEĽ
Prihlásiť
Registrácia


Užívatelia
Hry v obchode
Zlacnené hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráca
ŠTATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Preklady:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19761
5453
5063
1426
1599
7188
5458
11448
1687

Online 51295 užívateľov

Hry > Frostpunk > hodnotenie


Frostpunk
81%

Moje hodnotenie - Frostpunk

Recenzie - Frostpunk

rostpunk vás v úvode uchváti a keď zistíte, čo a ako vlastne funguje, skutočne sa do toho zažeriete. V neskoršej fáze už ale cítiť, že hra vyložila všetky tromfy a tvorcom sa minuli nápady. Po strmom vzostupe v prvých hodinách sa zrazu ocitnete vo fáze, keď už len opakujete naučené procesy a vytráca sa náboj. Nie je tu ani dramatický dej, ktorý by vás udržoval v napätí. Krivka zábavy teda poklesne, ale neprepadá sa do roviny priemernosti. Frostpunk jednoznačne zanechá hlboký dojem, ale súčasne môžete mať pocit, že sa s hrou dalo urobiť ešte trochu viac a vývojári z nej nevyťažili všetko, čo sa dalo.
Mrazivě drsná strategie, jakou jste ještě nehráli. Víc než rozhodnutí co postavit vás budou trápit rozhodnutí, jakou část lidství obětovat. Grog s sebou!


Užívateľské hodnotenia - Frostpunk

Skvělá hra, velmi originální.
První průchod hrou je silným zážitkem, ale znovuhratelnost je nízká.

+3 Dobré Zlé
85% Frostpunku putuje zaslúžene. Je to skvelá hra. Ponúka mnohé skvelé herné mechanizmy(kniha zákonov napr.), atmosféru nevídanú a aj skvelú hratelnosť a aj grafiku. Plus atmosféra ovládanie,interaface a aj spracovanie okolia si zaslúžia pochvalu. I keď neponúka dovôd zahrať si to znova a aj fakt že hra nie je extra dlhá tiež zamrzí ale i tak sa tvorcom This war of mine a prapodivnej (reverse) tower defense hry Anomaly podarilo vytvoriť dobrú a kvalitnú hru a Frostpunk vám jednoznačne odporúčam.

ďalšie plusy: audio, scenáre sú skvelé, kopa možností rozhodovať(a niektoré sú fakt ťažké)

+2 Dobré Zlé
Skutočne skvelá originálna realtime stratégia prinášajúca mnoho originálnych prvkov. Prináša silný príbeh a zážitok z alternatívnej minulosti. Hlavný príbeh je ďalej rozširovaný a dopĺňaný parádnymi scenármi. Úvod do každého scenára je spracovaný veľmi pútavo a koniec (s rekapituláciou priebehu a vyhodnotením scenára) je spracovaný úchvatným spôsobom aký som doteraz v žiadnej hre nevidel. Hra má atmosféru, ktorá by sa dala krájať (drsnú a mrazivú), vtiahne vás a nepustí a po dohratí vo vás zanechá hlboký dojem. Štve ma iba jedna vec, a to že pokračovanie Frostpunk 2 má byť iba na špehovací Windows 10, ten najhorší systém v histórii Microsoftu (stále v kútiku duše dúfam, že vývojári hry majú rozum a spravia hru bežiacu aj na Windows 7).

0 Dobré Zlé
100%Mike9

80%kejo

100%Mark9

100%Nick9

88%Lyra
| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.sk 
Facebook
 ABCgames.SK | CZ | E-shop hry |